KONST / Litografier / Serigrafi 13524633
nr 1352 4633
Franco Costa
(f. 1934), Italien
Serigrafi, Signerad, daterad 76, segelbåtar, bladets mått: 19x18 cm
Franco Costa, född 1934, italiensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 18:21:51
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr